Tere minu uus blogi!

Tere!

Mina olen Kaia-Kaire ja see on minu uus blogi 🙂

Olen siin-seal juba mõnda aega lubanud, et hakkan kirjutama ühte blogi terviseteemadel.

On tegelikult kaks põhjust, miks alustada sellega just täna.

Pole mingi saladus, et terviseteemade käsitlus on tõusnud viimaste aastatega aina populaarsemaks. Võib-olla seetõttu, et teadlikkus on kasvanud, aga ehk ka seetõttu, et igasugu tervisega seotud probleeme ongi palju. Samas on väga raske leida adekvaatseid, lihtsaid ja konkreetseid soovitusi, kuidas inimesed ise võiksid ja saaksid end aidata, või vähemalt kaasa aidata oma tervenemisele või tervise hoidmisele.

Vaadates mingeid terviseteemalisi facebooki gruppe, tõusevad vahel juuksed peas püsti, kui valesid, isegi ohtlikke soovitusi inimestele antakse. Ühesõnaga – minu eesmärgiks on anda lühikesi ja konkreetseid loodusravi ja pärimusmeditsiini nõuandeid nii vaimse kui füüsilise tervise teemadel, midagi, mida ma olen kas enda nahal katsetanud või mille positiivset toimet olen oma klientide/patsientide peal näinud. Näpuotsaga ehk ka muud terviseteemadega seotut.

Teine põhjus blogi alustamiseks on tänulikkus ja tänutunne. Universum on olnud mulle armuline lubades mul õppida ja töötada valdkonnas, mis on mu kirg. Vahel, eriti nüüd jõulude ajal, kui abivajajatest on niipalju juttu, satun ma mõtlema, et kuidas mul on läinud nii hästi – mul on käed-jalad küljes, kõht on täis, tuba soe, olen just veetnud jõuluaja lähedastega ja käinud hiies uut aastat tervitamas. See kõik on palju rohkem, kui väga paljudel täna võimalik on. Ma tean, et kõik on muutuv ja homme ei pruugi elu kõiki samu hüvesid pakkuda. Seda enam tunnen hetkel tänuvõlga, et mul on selline elu ja mõtisklen sageli teemal, kuidas saaksin anda tagasi rohkem, kuidas oleks Maailmal minust ka tegelikult rohekm kasu. Olgu see blogi siis pisike katsetus selles vallas – tasuta jagada midagi, mis mul – minu teadmised ja kogemused.

Ehk saab keegi siit mõne näpunäite või julgustuse vastutuse võtmiseks ja enda tervise turgutamiseks.

Kohtumisteni!

 

Jaga, kui sulle see lugu meeldis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga