Minust

Mina olen Kaia-Kaire.

Erialaselt olen ma rändaja, looja, loodusravi ja EFT terapeut, õde, meditatsiooniõpetaja, vanade traditsioonide austaja, Tiibeti meditsiini fänn, loodusravi kummardaja, inimese iseenda väekusesse uskuja, Põlistarkuste ja Rahvaravi Kooli eestvedaja, koolitaja, Hundiallika Retriidi- ja Koolituskeskuse perenaine, kogukonna tervisedendusse uskuja. Ja nüüd ka blogipidaja.

Mulle meeldib loodus, igal aastaajal igas tema värvis. Seal on minu jõud, juured ja vägi. Mulle meeldib uurida, vaadelda ja kasvatada oma meelt – seda, mis minu jaoks minu maailma loob ja mis ometi nii püsitu ja ettearvamatu, ja ometi nii põnev on.

Ma ei tea tervisest kõike, muidugi mitte. Ma õpin ja arenen iga päev ja vahel olen ikka ja jälle üllatunud, kui palju tekib igapäevaselt pähe uusi küsimusi või kui palju on asju, mida ma ei tea.

Aga ma olen üle 10 aasta olnud terapeut, seotud terviseteemadega,  õenduse töö ja õpingute ja erinevate tervisevaldkonna projektidega. Ja midagi on mul siiski juba ütelda, midagi julgen juba arvata. Seda teen ka siin blogis.

Terviseprobleemide ja küsimustega võtan inimesi endiselt vastu ka eraviisiliselt.

Eraeluliselt olen ma ka palju muud, aga mis täpselt – kui sa kuulud mu lähikonda, tead seda isegi 🙂